Zapraszamy

Nie uciekaj jak Jonasz26.03.2015

Kwietniowe skupienie chcemy poświęcić głównemu bohaterowi Księgi Jonasza. Gdzie zatem szukać odwagi? Co jest powodem, że uciekamy przed wypełnianiem woli Bożej? Na te pytania i nie tylko spróbujemy poszukać odpowiedzi.

Na skupienie zapraszamy młodzież męską od 16 roku życia
Miejscem spotkania jest Dom Główny Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu, ul. Panny Marii 4.
Termin: 10-12 kwietnia.
Koszt: 50 zł.
Zapisy poprzez formularz poniżej, jak i mailowo: pow@chrystusowcy.pl 
Kontakt: ks. Marcin tel. +48 503 92 70 92

Skupienie rozpoczynamy w piątek ok. 18:30 kolacją. Wieczorem po rekreacji odbędzie się wprowadzenie w tematykę dnia skupienia. W sobotę nawiedzimy Kiekrz i miejsce związane z objawieniami Jezusa Miłosiernego s. Faustynie Kowalskiej. Będzie to nasze przygotowanie do Święta Miłosierdzia Bożego. W niedzielę po Mszy św. zakończymy obiadem. Proszę o zabranie Pisma św., śpiworów, notatnika, instrumentów, jeśli na czymś grasz.
ZAPRASZAMY.

Zapisz się na to wydarzenie

Przed wysłaniem upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola formularza!


« wróć do listy wszystkich zaproszeń

Panie, proszę Cię gorąco: wlej Twoje światło w moją duszę, a rozpoznam jasno drogę, którą chcesz mnie prowadzić, abym Ci służył tak, jak Ty tego pragniesz. Prowadź mnie drogą, którą mi wyznaczyłeś. Okaż mi Twoją wolę i daj mi siłę i moc, bym mógł wytrwale pójść za Tobą. Jeśli taka Twoja wola, bym jako kapłan lub brat zakonny służył Polakom na emigracji – poślij mnie! Amen.