Zapraszamy

Góra Tabor 201527.06.2015

Tam anioły spędzają wakacje…

Podobnie, jak widzieliśmy się w zeszłym roku, także i w tym liczę na Waszą obecność
Tegoroczne Spotkanie Młodych „Góra Tabor”, przypadające od 1 do 5 lipca, już po raz trzeci odbędzie się na terenie nowicjatu chrystusowców w Mórkowie koło Leszna. Przebiegać będzie pod hasłem „Wstanę i pójdę”.

Góra Tabor to nie tylko rekolekcje, to przede wszystkim piękne wakacje młodych Chrystusa, koncerty, konferencje, siatkówka, warsztaty… coś dla ducha i ciała! Chcemy pokazać, że wiara nie jest nudna. O tym mówić będą nasi goście: s. Anna Bałchan, Ewa i Tomek Liszkowscy oraz misjonarz konsolata Ashenafi Abebe.
Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie: www.goratabor.org  oraz na fanpage’u Góry Tabor na Facebooku (https://www.facebook.com/gora.tabor).

Kontakt ks. Marcin Stefanik SChr kom: 503 92 70 92, email:pow@chrystusowcy.pl

I tam, nie może Ciebie zabraknąć. Przybywaj, by się przemienić.

Do zobaczenia J

Zapisz się na to wydarzenie

Przed wysłaniem upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola formularza!


« wróć do listy wszystkich zaproszeń

Panie, proszę Cię gorąco: wlej Twoje światło w moją duszę, a rozpoznam jasno drogę, którą chcesz mnie prowadzić, abym Ci służył tak, jak Ty tego pragniesz. Prowadź mnie drogą, którą mi wyznaczyłeś. Okaż mi Twoją wolę i daj mi siłę i moc, bym mógł wytrwale pójść za Tobą. Jeśli taka Twoja wola, bym jako kapłan lub brat zakonny służył Polakom na emigracji – poślij mnie! Amen.