Zapraszamy

Dawid i Goliat 01.12.2016

Już za kilka dni rozpoczynamy Dzień Skupienia. Tematem tegorocznego spotkania będzie historia Dawida i Goliata. 

Kiedy wydaje się, że nic już nie pomoże; że jesteś skazany na niepowodzenie; przypomnij sobie opowiadanie o Dawidzie i Goliacie. Człowiek, któremu nie dawano żadnych szans, zwyciężył najważniejszego wojownika filistyńskiego, postrach wszelkich wojsk. 

Może i Ty czegoś się boisz, myślisz, że się nie nadajesz. Miej świadomość, że da się pokonać swoje słabości a nawet zamienić je w atuty.

Zapraszamy na Adwentowy Dzień Skupienia, w czasie którego będziesz mógł się dowiedzieć, jak to zrobić. Spotykamy się wieczorem, 27 stycznia w domu nowicjackim w Mórkowie. Rozpoczęcie o godz. 20 adoracją Najświętszego Sakramentu. W sobotę włączamy się w program nowicjacki. Zakończenie skupienia w niedzielę, 29 stycznia obiadem. 

Na skupienie zapraszamy młodzież męską, ostatnia klasa gimnazjum, szkoła średnia, studenci.

Miejscem: Dom Nowicjatu, Mórkowo 3, koło Leszna (64-111 Lipno)
Termin: 27-29 stycznia
Koszt: 60 zł.
Zgłoszenia do 26 stycznia
Zapisy poprzez formularz poniżej, jak i mailowo: pow@chrystusowcy.pl 
Kontakt: ks. Marcin tel. +48 503 92 70 92

Zapisz się na to wydarzenie

Przed wysłaniem upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola formularza!


« wróć do listy wszystkich zaproszeń

Panie, proszę Cię gorąco: wlej Twoje światło w moją duszę, a rozpoznam jasno drogę, którą chcesz mnie prowadzić, abym Ci służył tak, jak Ty tego pragniesz. Prowadź mnie drogą, którą mi wyznaczyłeś. Okaż mi Twoją wolę i daj mi siłę i moc, bym mógł wytrwale pójść za Tobą. Jeśli taka Twoja wola, bym jako kapłan lub brat zakonny służył Polakom na emigracji – poślij mnie! Amen.